Kvalitní zázemí je základ

Kurzy „pečemespavlem“ kombinují praktickou i teoretickou výuku, nezapomenutelný zážitek i chuť naučit se něčemu novému.

V nově zrekonstruovaných prostorách se seznámíte s teoretickými i praktickými znalostmi, které jsou potřebné při pečení a poznáte, že něco upéct není vůbec obtížné.

Kurzy jsou určeny pro jednotlivce počínaje dětmi a konče účastníky důchodového věku. V každém věku se přece člověk učí něčemu novému. Kurzy pečení můžou být i dobrým nápadem na nevšední zážitkový dárek.

To, že někdo ještě nikdy nepekl, rozhodně neznamená, že se nemůže zúčastnit kurzu. Věk a znalosti přece nejsou žádnou překážkou! Starost o potřebné suroviny nechte na nás a jen se prostě přijďte pobavit a něčemu přiučit. Nejmenší se naučí, maminky a tatínkové zopakují a babička s dědou si jenom připomenou….

V průběhu kurzu o Vás bude patřičně postaráno, ochutnávka je samozřejmostí a třešničkou na závěr je balíček s sebou toho, co jste se během kurzu naučili.
Jestliže Vás napadne “To je přece to, co hledám!”, tak neváhejte a vyberte si z nabídky našich kurzů.

Kurzy a certifkáty

Jmenuje se Pavel a není vyučen v žádném gastronomickém oboru . Nepracoval v hotelích ani ve vyhlášených restauracích. Většinu svého života strávil v podzemí, kde poznal těžkou práci v hornictví. 

SKM_C224e18110515110

Kurzy pečení "pečemespavlem" v domácí atmosféře

Naše kurzy pečení vám odhalí tipy a triky profesionálů
Zavřít menu