Kdo je Pavel

Jmenuje se Pavel a většinu svého života strávil v podzemí, kde poznal těžkou práci v hornictví. Nepracoval v hotelích ani ve vyhlášených restauracích a není vyučen v žádném gastronomickém oboru. Pečení a vaření se jednoduše stalo jeho velkým koníčkem pro uvolnění mysli po náročné fyzické práci. Pekl pro rodinu, kamarády i spolupracovníky. Stále častěji slyšel, že se minul povoláním a měl být pekařem – otevřít si pekárnu či cukrárnu a svými sladkými výtvory dělat radost ostatním.

Začínal mít touhou se zdokonalovat a něčemu novému se přiučit. V dnešní moderní době internetu to není řádný problém.  Jenže existuje ještě něco, co dá každému kuchaři či pekaři něco navíc. Zjistil , že není nad to si sáhnout na těsto, využít znalosti velkých odborníků a znalců a při tom se ještě dobře pobavit. Objevil kurzy pečení. Každý  kurz byl jedinečný a přinesl do jeho učení něco nového .

Dlouho přemýšlel, být či nebýt, stát či nestát se. Zvítězila touha po něčem novém.  Touha se zdokonalovat, předat svou radost z pečení dál, potkávat zajímavé lidi a umět je zaujmout a pobavit.

Na vrcholu všech těchto myšlenek stálo zrození a uvedení do života kurzu pečení  „pečemespavlem“.

 

Kurzy a certifkáty

Jmenuje se Pavel a není vyučen v žádném gastronomickém oboru . Nepracoval v hotelích ani ve vyhlášených restauracích. Většinu svého života strávil v podzemí, kde poznal těžkou práci v hornictví. 

SKM_C224e18110515110

Kurzy pečení "pečemespavlem" v domácí atmosféře

Naše kurzy pečení vám odhalí tipy a triky profesionálů
Zavřít menu